Неперевершена повністю автоматична спеціальна кавомашина поєднує в собі революційні технології, такі як процес холодної екстракції (Cold Brew) або панель (Panorama Coffee Panel), з продуктивністю двох дискових керамічних кавомолок і різноманітністю спеціалізованих напоїв, здатні на все про що тільки можна мріяти. У поєднанні з вражаючим дизайном це робить GIGA W10 не тільки найкращим вибором для найвищих вимог до кави, але й культовим предметом інтер’єру. Це відповідає будь-якому середовищу преміум-класу, із рекомендованим навантаженням до 50 кавових напоїв на день.


181500 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15549
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавомашини JURA GIGA W10 diamond silver (EA).pdf

Специфікація JURA GIGA W10 diamond silver (EA).pdf


Технічні характеристики


Справжній Cold Brew одним натисканням кнопки

Кава Cold Brew користується величезною популярністю. Завдяки процесу холодної екстракції GIGA W10 може підготувати її миттєво одним натисканням кнопки. У той час як традиційно всюди холодні кавові напої складаються здебільшого з гарячої завареної кави, яка потім охолоджується, екстракція в GIGA W10 відбувається за допомогою холодної води під високим тиском за допомогою методу еспресо. Кінцевим результатом є справжнє холодне заварювання, натуральний, заряджаючий енергією та освіжаючий напій, у якому можна сповна насолодитися фруктовими ароматами кави без переважної гіркоти. Усе інше було б просто холодною кавою.


Практично необмежений вибір кавових напоїв

Маючи на вибір 35 кавових напоїв, GIGA W10 пропонує такий вибір, про який можна тільки мріяти. Ви також можете налаштувати GIGA W10 відповідно до особистих смаків ваших клієнтів, гостей або співробітників. Інноваційний інтерфейс користувача надає практично необмежені можливості для налаштування. Наприклад, чому б не насолодитися флет-уайтом із додатковою порцією кави з інтенсивним смаком? Асортимент напоїв подвоюється завдяки революційному процесу холодної екстракції, який дає вам можливість приготувати будь-який спеціальний напій у формі Cold Brew. І, нарешті, додаткова подача води через окремий носик дозволяє створювати довгі фірмові напої бариста, як гарячого, так і холодного приготування.


Дві керамічні дискові кавомолки, два контейнери для зерен

Для максимального професіоналізму GIGA W10 має дві високопродуктивні дискові кавомолки, що виготовлені з довговічного високоякісного керамічного матеріалу. Кожен із контейнерів для зерен вміщує 650г, зерна з яких можна комбінувати між собою. Така конфігурація дозволяє підібрати ідеальний тип кави для кожної чашки. Наприклад, ви можете вибрати класичне, більш інтенсивне обсмаження для гарячого напою та модні фруктові боби для холодного напою. Що б ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що відповідно до девізу JURA, воно завжди буде свіжозмеленим, а не в капсулах.