Вапняні відкладення солей – головні вороги всіх автоматичних кавомашин Для продовження терміну служби своїх автоматичних кавомашин компанія JURA розробила спеціальну таблетку для 2-фазового видалення вапняних відкладень солей, яка видаляє відкладення солей і одночасно забезпечує дбайливий догляд за кавомашиною.


2190 
  • Артикул: 70751
  • Доставка: 

При замовленні буде надана дисконтна карта: *
  • номінал знижки 5%

Детальніше


2-х фазне видалення вапняних відкладень солей

  Таблетки для видалення вапняних відкладень солей з оптимізованою швидкістю розчинення, створені спеціально для автоматичних кавомашин JURA, забезпечують ретельне та ефективне видалення вапняних відкладень солей із тривалою дією.

  При цьому весь процес очищення тепер складається із 2-х фаз:

  • I фаза: ретельне видалення повністю всіх залишкових відкладень у кавомашині.
  • II фаза: покриття системи подачі води захисним шаром для тривалого захисту від корозії гідросистеми та термоблоків.

  Тільки оригінальні таблетки компанії JURA для видалення вапняних відкладень солей, гарантують повну гігієнічність та захист. Всі формули захисту та склад, розроблені нашою компанією, ідеально адаптовані до процесів та матеріалів автоматичних кавомашин JURA


Без фосфатів

  Чітко виражене усвідомлення відповідальності за довкілля грає таку ж важливу роль у компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому JURA також при виробництві оригінальних таблеток для видалення вапняних відкладень солей використовує лише ті компоненти, які не містять фосфатів. Оптимізована формула гарантує сертифіковану TÜV гігієнічність і одночасно піклується про довкілля та ідеальні результати у приготуванні кави.


Інформаційний лист продукту.pdf 

Очистка
від накипу
Фасування
36шт.
Країна виробник
Німеччина