Професійна кавомашина для приготування гарячої та холодної кави - універсальна, міцна та надійна. X10 встановлює нові стандарти, привносячи різноманітність і свіжість. У буквальному сенсі, адже в її функціоналі вражаючі 35 видів напоїв фірмової кави, 9 із яких - холодного екстрагування. Повністю автоматичний процес холодного екстрагування є особливістю X10 і готує освіжаючі холодні напої професійного рівня. Універсальність X10 поширюється і на більш затребувані фірмові сорти з великою кількістю води, як-от американо та лунго. Завдяки функції One Touch Lungo ці фірмові напої готуються одним натисканням кнопки. Крім широкого вибору напоїв, вражає кавомолка P.A.G.2+ з функцією професійного автомата. X10 проста в управлінні. Завдяки кольоровому дисплею і механічним кнопкам, користуватися кавомашиною досить зрозуміло і зручно. X10 ідеально підходить для використання в офісах, зонах самообслуговування або на підприємствах громадського харчування зі щоденною потребою до 100 чашок.


129990 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15546
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Специфікація JURA X10 Dark Inox (EA).pdf

Керівництво з експлуатаціі JURA X10 Dark Inox (EA).pdf


Технічні характеристики


Cold Brews одним натисканням кнопки

Кавомашина X10 пропонує вибір холодних сортів кави для офісів і зон самообслуговування. Свіжомелену, не капсульовану та холодноекстраговану каву можна заварити одним натисканням кнопки. Це стало можливим завдяки процесу холодної екстракції, розробленому компанією JURA. У процесі екстракції холодна вода проходить через свіжомелену каву, пульсуючи під високим тиском і з повільною частотою. Таким чином, фруктові аромати оптимально вбираються у воду, в результаті чого виходить натуральний холодний напій, що заряджає енергією.


Різноманітність напоїв на будь-який смак.

Для X10 на першому місці стоїть різноманітність. Створена для максимальної насолоди, професійна повністю автоматична кавомашина вражає 35 спеціальними сортами кави. Репертуар варіюється від кавової класики, як-от еспресо та капучино, до подвійної спеціальної кави з молоком, як-от лате макіато, і модних Cold Brews. Як завжди, одним натисканням кнопки, і тепер він ллється в чашку через центральний подвійний носик. Кавомашина X10 дає змогу переосмислити кавовий сервіс в офісах із відкритим плануванням і зонах самообслуговування в небачених раніше масштабах.


Міцний і вишуканий.

Форма доповнює функціонал - такий принцип моделі X10, що вирізняється суворістю ліній і зручністю управління. Регульований за висотою носик об'єднує носики для гарячої води, молока та кави і забезпечує зручність експлуатації. Новий дизайн передньої панелі в кольорі Dark Inox підкреслює професіоналізм і непідвладну часу елегантність автоматичної кавомашини. Крім того, X10 вражає зручною та інтуїтивно зрозумілою концепцією управління за допомогою 3,5-дюймового дисплея. Вбудований у передню панель і доповнений механічними кнопками дисплей, підкреслює зручність в управлінні повністю автоматичною професійною кавомашиною.


Підтримуються сучасні способи оплати.

X10 може бути опціонально доповнений інтерфейсним блоком MDB від JURA. Таким чином, він підтримує найпоширеніші платіжні системи і забезпечує максимальну гнучкість і простоту. Будь то кредитні картки, жетони або мобільні платіжні системи - вибір величезний. Також доступна версія JURA Pocket Pilot. Крім безконтактних платежів, безкоштовне програмне забезпечення від JURA вражає системою виставлення рахунків і управління.
Управління
Сенсорний дисплей
Cold Brew
+
Колір
Dark Inox, чорний
Серія
X
Країна виробник
Швейцарія