Оптимальне обслуговування автоматичних кавомашин та дотримання гігієни при поводженні з молоком, кавою та водою мають вирішальне значення для незмінно бездоганної якості кави. Для простоти обслуговування кожна автоматична кавомашина JURA оснащена заварним блоком, що не вимагає технічного обслуговування, з функцією самоочищення, яка активується одним натисканням кнопки. Таблетки для очищення оригінального виробництва компанії JURA, які відмінно зарекомендували себе серед мільйонів користувачів, постійно оптимізуються та вдосконалюються командою співробітників власної лабораторії. Новий вид таблеток для 3-фазового очищення – інноваційний результат інтенсивних досліджень. Тепер результат її використання став ще кращим завдяки додатковій фазі захисту, яка забезпечує тривалий захист кавомашини від мінеральних відкладень. Принцип використання при цьому незмінно простий.


480 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 24225
  • Доставка: 

Детальніше


Так відбувається процес очищення

Програма очищення запускається дуже просто, одним натисканням кнопки.

1-а фаза: Очищення

  Заварний блок і сито заварювання ретельно промиваються гарячою водою при температурі 80 °C

При цьому високоефективна формула таблетки для очищення видаляє залишки кавових масел, які можуть призвести до погіршення смаку та якісті кави.


2-а фаза: Обслуговування

  Під час другої фази – фази обслуговування – спеціальні активні речовини покривають поверхні відповідних компонентів, тим самим запобігаючи осіданню залишків кави та утворенню нальоту кавових масел.


НОВА 3-я фаза: Захист

  Під час нової, третьої фази так звані комплексоутворюючі речовини забезпечують тривалий захист кавомашини від мінеральних відкладень.


Результат

  3в1 – очищення, обслуговування та захист автоматичних кавомашин JURA за допомогою інноваційних таблеток для 3-фазового очищення. Це забезпечує гігієнічну чистоту, збільшений термін служби та ідеальний смак кави – чашка за чашкою.

Незмінно екологічно

  Чітко виражене усвідомлення відповідальності за довкілля грає таку ж важливу роль у компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому компанія JURA при виробництві таблеток для очищення використовує лише ті компоненти, що не містять фосфати. Оптимізована формула гарантує сертифіковану TÜV гігієнічність для автоматичних кавомашин та одночасно піклується про навколишнє середовище.

Осторожно При попадании на кожу вызывает раздражение. При попадании в глаза вызывает выраженное раздражение.

Обережно

  • При попаданні на шкіру викликає подразнення.
  • При попаданні у вічі викликає виражене роздратування.


Завжди ідеальний смак кави завдяки гігієнічності, сертифікованій TÜV

  Міжнародна незалежна інспекційна організація TÜV Rheinland видала компанії JURA сертифікат за мікробіологічну чистоту автоматичних кавомашин, що присуджується відповідно до жорстких критеріїв. Він підтверджує, що оригінальні засоби обслуговування від компанії JURA, ідеально адаптовані до програм з електронним управлінням, гарантують сертифіковану TÜV гігієнічність і чистоту всіх автоматичних кавомашин JURA


Ефективне очищення – тривалий захист

У поєднанні з інтегрованою програмою очищення з електронним керуванням таблетка для 3-фазового очищення ефективно розчиняє кавовові масла, починаючи від блоку заварювання до дозатора кави. Ця таблетка не тільки очищає кавомашину, але й одночасно покриває її лінії захисним шаром, тим самим значно уповільнюючи процес осідання кавових масел. Крім того, так звані комплексоутворюючі речовини забезпечують тривалий захист від мінеральних відкладень.


Інформаційний лист продукту

Паспорт безпеки

Очистка
від кавових масел
Фасування
6шт.
Країна виробник
Німеччина