Змінний фільтр Claris Blue відповідає всім автоматичним кавомашинам JURA, в бункері для води яких встановлений тримач фільтра синього кольору. Дія змінного фільтра Claris Blue заснована на професійному принципі дозованої подачі води, тому фільтр завжди фільтрує саме ту кількість води, яка потрібна для процесу приготування в даний момент. Завдяки революційній формулі змінні фільтри відмінно підходять для будь-якої водопровідної води. Спеціально адаптований гранулят відфільтровує солі до оптимальної кількості (але при низькій жорсткості води) і з великою ефективністю знижує рівень вмісту всіх шкідливих речовин. При цьому мінерали і фториди, які є основними смаковими властивостями, повністю зберігаються носіями. При правильному використанні Claris повністю відпадає необхідність у видаленні відомих відкладених солей. Це робить експлуатацію більш комфортною і економить для Вас цінний час. Чисті трубопроводи, нагрівальні елементи і насос без відомих відкладень солей безспорно подовжують термін служби Ваших автоматичних кавомашин, сприяючи збереженню їх вартості. Тільки оригінальні змінні фільтри Claris за своєю конструкцією та витратними характеристиками повністю відповідають параметрам автоматичних кавомашин JURA Тому при покупці фільтрів обов'язково переконайтеся в наявності знака якості JURA Побалуйте себе і свою автоматичну кавомашину новим фільтром Claris Blue і переконайтеся в його численних перевагах.


522 750-30.4%
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 71311
  • Доставка: 

Детальніше


Пропускна здатність фільтра

  Фільтр Claris Blue ідеально очищує воду для здобуття високої якості кавових напоїв.

  Ресурс змінного фільтра залежить від рівня жорсткості води:

  • при 1-5° dH: до 65 л
  • при 6-10° dH: до 60 л
  • при 11-15° dH: до 55 л
  • при 16-20° dH: до 50 л
  • при 21-25° dH: до 45 л
  • при 26-30° dH: до 40 л


Завжди ідеальний смак кави завдяки гігієнічності, сертифікованій TÜV

  Міжнародна незалежна інспекційна організація TÜV Rheinland видала компанії JURA сертифікат за мікробіологічну чистоту автоматичних кавомашин, що присуджується відповідно до жорстких критеріїв. Він підтверджує, що оригінальні засоби обслуговування від компанії JURA, ідеально адаптовані до програм з електронним управлінням, гарантують сертифіковану TÜV гігієнічність і чистоту всіх автоматичних кавомашин JURA

Вапняні відкладення солей: причина зміни смаку та несправностей

  При нагріванні води утворюються вапняні відкладення. Звуження ліній в результаті утворення вапняних відкладень солей призводить не тільки до збільшення часу нагріву і, як наслідок, підвищення витрати електроенергії, а й ризику повного виходу з ладу кавомашини. Однак вапняні відкладення солей не тільки можуть пошкодити кавомашину, але й погіршити смак кави. Хоча в незначних кількостях вапно є важливою смаковою речовиною, надто високий вміст приводить до появи стороннього присмаку у води і перешкоджає оптимальному розкриттю аромату кави, у тому числі через перепади температури води.

Claris залишає видалення вапняних відкладень солей у минулому

  Правильна вода є визначальним чинником смаку, оскільки кава на 98% складається із води. Однак у багатьох місцях поряд із кальцієм, мінералами та фторидами у свіжій воді також містяться свинець, мідь, алюміній та хлор. Фільтр Claris, встановлений безпосередньо в бункері для води, очищає її при кожному процесі приготування напою. При цьому шкідливі речовини повністю виводяться, а важливі фториди зберігаються і при розкритті аромату є основними смаковими речовинами. Оптимальний склад води гарантує приємні смакові відчуття будь-якого кавового напою. Завдяки фільтру Claris видалення вапняних відкладень солей не потрібно.