Інновації та насолода в елегантній гармонії Стильна S8 порадує поціновувачів як кави, так і майстерності. Завдяки своєму скульптурному дизайну, високоякісним матеріалам та експертній якості виготовлення, ця кавомашина, безумовно, є візитною карткою відмінного смаку. Інноваційна технологія означає, що тепер ви можете насолоджуватися смаком будь-якого з різноманітних вишуканих кавових напоїв одним дотиком. Функція Sweet Foam дозволяє отримати безліч нових варіантів напоїв, додавши делікатно підсолоджену молочну піну. Сенсорний дисплей 4,3ˮ забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування без зайвих зусиль, а для найвищого рівня чистоти автоматичну програму очищення молочної системи можна вибрати одним дотиком. При підключенні до домашньої мережі через Wi-Fi Ви також можете скористатися безкоштовною програмою JURA Operating Experience (J.O.E. ®), що регулярно оновлюється.


79890 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15480
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Специфікація JURA S8 Dark Inox (EB).pdf


Технічні характеристики


Злегка підсолоджена молочна пінка для створення сучасних кавових трендів

Функція «Солодка піна» ароматизує молочну піну під час приготування, нагріваючи та спінюючи молоко і одночасно рівномірно ароматизуючи його за допомогою насадки для сиропу. В результаті виходить ніжно підсолоджена молочна піна з дрібнопористою текстурою для насолоди на вищому рівні. Завдяки цій функції S8 може навіть готувати трендові фірмові напої, такі як солодкий лате, одним дотиком. Крім того, завдяки функції гарячого молока температура щоразу ідеальна. Інтелектуальна функція очищення молочної системи спрацьовує одним дотиком, щоб завершити процес приготування солодкої піни.Інноваційні технології для нескінченного задоволення

Найкращі інгредієнти та оптимальне приготування мають вирішальне значення для бездоганної чашки кави.  Професійний кавомолка другого покоління Professional Aroma Grinder (P.A.G.2) забезпечує стабільний високоякісний помел в кожній чашці. Консистенцію помелу можна регулювати в будь-який момент, а між приготуваннями P.A.G.2 переходить в режим спокою. Це значно покращує його продуктивність і термін служби. Заварювальний блок 3D восьмого покоління забезпечує ідеальні умови заварювання та чудові результати. Всі ці функції в сукупності створюють виняткову автоматичну кавомашину, що забезпечує чудовий смак першокласної якості протягом усього терміну служби.


Інтуїтивно зрозуміле керування для максимальної простоти використання

S8 має інноваційну концепцію управління, яка є чіткою та зрозумілою. Великий 4,3-дюймовий сенсорний дисплей дозволяє легко виконувати різні етапи керування та програмування. Інтерфейс повністю зрозумілий, з графікою та анімованими інструкціями, що показують кожен крок процесу підготовки. Дизайн екрана відображає вражаючий, характерний стиль машини та забезпечує простий інтерфейс користувача для легкої роботи.

 

Якісна зі скульптурним дизайном    

Завдяки чітким лініям, високоякісним матеріалам і точному виконанню, дизайн S8 буде виглядати так само сучасним навіть після багатьох років використання. Кавомашина S8 поєднує в собі всі найкращі риси компактного класу з елементами люксового сегмента, об'єднуючи все це в елегантній гармонії. Ця кавомашина - це свято для очей, яке також спокусить ваші смакові рецептори вишуканою фірмовою кавою.


Підтримка в відео


Заміна фільтра

Завдяки вбудованому чіпу RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, яка стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли поглинальна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною і автоматично занурюється в систему.


Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте лише таблетки для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA. Вони дбайливо очистять Вашу кавомашину від вапняних відкладень солей і, тим самим, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте лише таблетки для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.


Очищення системи приготування молока

Забезпечити бездоганну роботу та гігієнічність системи приготування молока в комбінованому дозаторі дуже просто: виконуйте її очищення щодня, якщо Ви користуєтеся функцією приготування молока. Це триватиме лише близько двох хвилин. Для цього використовуйте лише засіб для очищення системи приготування молока від компанії JURA. Він спеціально розроблений для очищення системи приготування молока.Розберіть і промийте професійну насадку для спінювання дрібної піни 

Насолоджуйтесь дрібнопористою ніжною молочною піною в будь-який час. Для цього щодня після приготування молока розбирайте та промивайте професійний спінювач дрібної піни. Це займає лише кілька хвилин. 


Отримайте максимум від своєї S8 

Дізнайтеся тут, як оптимально використовувати та доглядати за кавомашиною моделі S8. Це гарантує гігієну для автоматичної кавомашини та завжди ідеальне задоволення від кави.

Серія
S
Колір
Dark Inox
Управління
Сенсорний дисплей
Країна виробник
Швейцарія