GIGA 10 – надзвичайна повністю автоматична кавомашина, яка долає та заново визначає всі попередні межі продуктивності та насолоди! Завдяки двом контейнерам для зерен, кожен із яких має власну кавомолку, революційний процес холодної екстракції, інноваційні панорамні панелі для найкращого огляду та новий, інтуїтивно зрозумілу концепцію керування, GIGA 10 пропонує більший вибір напоїв, ніж будь-коли раніше. Вона має вражаючий дизайн, який підкреслює всю потужність цієї унікальної повністю автоматичної кавомашини. GIGA 10 перетворює насолоду кавою в унікальний момент бариста та перетворює Вашу кухню на модний бар одним натисканням кнопки.


154890 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15478
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Специфікація JURA GIGA 10 Diamond Black (EA).pdf

Керівництво з експлуатаціі JURA GIGA 10 Diamond Black (EA).pdf

Технічні характеристики


Більше вибору, більше можливостей налаштування

GIGA 10 пропонує найширший вибір серед усіх повністю автоматичних кавомашин JURA, маючи загалом 35 сортів кави. Але це ще не все: налаштуйте свою GIGA 10 відповідно до своїх уподобань. Інноваційна робота повністю автоматичної кавомашини пропонує безмежні можливості для індивідуальності! Наприклад, насолоджуйтесь флет-уайтом із додатковою порцією міцної кави. Велике задоволення від кави подвоюється завдяки революційному процесу холодної екстракції, який також готує всі спеціальні напої в холодному вигляді. Нарешті, завдяки новій подачі холодної води, також можна створювати розширені фірмові напої бариста. Створюйте враження бариста, як у модному барі – легко вдома! 


Дві керамічні кавомолки для ще більшого задоволення

Для максимального професіоналізму GIGA 10 має не одну, а дві керамічні кавомолки, виготовлені з високоякісної міцної кераміки. Два бункера для зерен у елегантному турбінному дизайні, кожен з яких під’єднаний до кавомолки, дозволяють вибрати ідеальний тип кави або найкращу суміш для кожної чашки. Наприклад, Ви можете насолоджуватися ароматним еспресо більш інтенсивного темного обсмаження та м’якими лунго або фірмовими молочно-кавовими напоями із зерен середнього обсмаження.


Panorama Coffee Panel для абсолютно нового досвіду користувача

Щоб Ви ніколи не втрачали відображення безлічі параметрів налаштувань і керували GIGA 10 ще більш інтуїтивно, повністю автоматична кавомашина має нещодавно розроблену широку панорамну панель із сенсорною функцією. З новою панорамною панеллю GIGA 10, Ви ніколи не втратите повний огляд функціональності. Завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню Ви можете легко орієнтуватися серед безлічі параметрів у новому інтерфейсі користувача. За допомогою дотику Ви можете легко приготувати свій улюблений фірмовий продукт і повністю адаптувати його до своїх особистих уподобань - чи то об'єм, міцність чи співвідношення кави до молока та молочної піни - все можливо з GIGA 10


Висока продуктивність, потужний дизайн

Ця концентрована потужність і вражаюча продуктивність ідеально виражені у вражаючому дизайні GIGA 10. Передня частина елегантного діамантового чорного кольору з хромованими елементами та панеллю Panorama Coffee Panel випромінюють спокійну перевагу. Два бункера для зерен у турбінному дизайні нагадують потужний двигун спортивного автомобіля і таким чином підсумовують розкіш і найвищу продуктивність. Платформа чашки нового дизайну доповнює гармонійну загальну картину. GIGA 10 вражає своїм дизайном, престижем і ідеальним насолодою від першокласної кави.


Таблиця об'ємів напоїв GIGA 10.pdf


Підтримка в відео

Заміна фільтра

Завдяки вбудованому RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, що стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли поглинальна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною та інтегрується в систему.
Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині (декальцинація)

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте лише засоби для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA. Вони дбайливо очистять Вашу кавомашину від вапняних відкладень солей і, тим самим, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини від кавових масел

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте лише засоби для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.


Очищення системи приготування молока

Забезпечити бездоганну роботу та гігієнічність системи приготування молока у комбінованому дозаторі дуже просто: виконуйте її очищення щодня, якщо Ви користуєтеся функцією приготування молока. Це триватиме лише близько двох хвилин. Для цього використовуйте лише засіб для очищення системи приготування молока від компанії JURA. Воно спеціально розроблене для очищення системи приготування молока.


Оптимальне використання вашої GIGA 10

Дізнайтеся тут про оптимальне використання та обслуговування вашої GIGA 10

Це гарантує бездоганну чистоту автоматичної кавомашини і завжди ідеальний смак кави.

Серія
GIGA
Колір
Чорний
Cold Brew
+
Управління
Сенсорний дисплей