Ви хочете насолоджуватися чудовим смаком кави, але можете виділити під кавомашину лише невелику площу? Тоді зупиніть свій вибір на компактній кавомашині ENA 8, яка завдяки прогресивним технологіям, таким як професійна кавомолка Aroma та технологія приготування дрібнопористої піни, пропонує вишукану каву – а за рахунок функції «Дві чашки» тепер і в двох порціях одночасно. З чіткими лініями та благородними акцентами вона вражає своїм досконалим дизайном у компактному форматі.


42406 49890-15%
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15491
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавомашини JURA ENA 8 (EC).pdf

Специфікація JURA ENA 8 full nordic white (EC).pdfТехнічні характеристики


Віртуозність технологій

Професійна кавомолка Aroma забезпечує ще більш рівномірний процес помелу кави, тим самим збільшуючи інтенсивність аромату на 12,2 %, а новаторська технологія приготування дрібнопористої піни як за помахом чарівної палички створює повітряну та ніжну молочну піну для модних напоїв з молоком. В якості нововведення тепер ENA 8 завдяки функції «Дві чашки» додатково дозволяє одночасно готувати дві порції чорної кави, а продумана функція очищення системи приготування молока гарантує сертифікований TÜV рівень гігієни і, отже, максимальну насолоду кави.


Просто насолоджуйтеся!

Завдяки наочному сенсорному екрану, а також інтуїтивно зрозумілій та чіткій концепції керування ви можете одним натисканням кнопки вибрати будь-який із 15 напоїв. Також легко, одним натисканням кнопки, запускається функція очищення системи приготування молока, постійно забезпечуючи рівень гігієни, запропонований сертифікацією TÜV. Крім того, автоматичною кавомашиною дуже просто керувати за допомогою смартфона: ясна річ, за рахунок технології WiFi кавомашина ENA 8 також сумісна з J.O.E.®.Досконалий дизайн у компактному форматі

Розміром всього, ширина 27,1см x висота 32,3см x глибина 44,5см, наша найкомпактніша автоматична кавомашина скрізь знайде собі місце. При цьому вам не доведеться ні від чого відмовлятися: навіть у найменшому форматі дизайн та смак кави в ENA 8 зберігають унікальну якість JURA. Стримана форма з чіткими лініями, високоякісними матеріалами та благородними акцентами, такими як хромована полиця для чашок або прозорий бункер для води з діамантовою огранкою, захоплює всіх любителів гарного смаку – та гарної кави.


Підтримка у відео

Заміна фільтра

Завдяки вбудованому RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, що стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли пропускна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною і автоматично занурюється в систему.


Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині (декальцинація)

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте тільки таблетки для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA Вони дбайливо очистять Вашу кавоварку від вапняних відкладень солей і, таким чином, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини від кавових масел

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте тільки таблетки для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.


Очищення системи приготування молока

Забезпечити бездоганну роботу та гігієнічність системи приготування молока у комбінованому дозаторі дуже просто: виконуйте її очищення щодня, якщо Ви користуєтеся функцією приготування молока. Це триватиме лише близько двох хвилин. Для цього використовуйте лише засіб для очищення системи приготування молока від компанії JURA. Він спеціально розроблений для очищення системи приготування молока.


Оптимальне використання Вашої ENA 8

Дізнайтеся тут про оптимальне використання та обслуговування Вашої ENA 8

Це гарантує бездоганну чистоту автоматичної кавомашини та завжди ідеальний смак кави.

Серія
ENA
Колір
Білий
Управління
Сенсорний дисплей