Шукаєте найлегший спосіб отримати чашку ароматної кави? ENA 4, невелика автоматична кавомашина невеликих розмірів для однієї чашки кави від компанії JURA Нова ENA 4 втілює великий досвід компанії, передовий дизайн та сучасні технології. Оцінити досконалість моделі можна в офіційному магазині JURA|Monotechnik Насолоджуйтесь повнотою смаку кави одним натисканням кнопки - настільки просте керування ENA 4. За бажанням, перед приготуванням напою, можна додатково вибрати один із трьох рівнів насиченості аромату або приготувати мелену каву. Дотримуючись принципів JURA, кавомолка Aroma G3 забезпечує дуже швидкий помел, зберігаючи повноту аромату та смаку зерна. Інтелектуальна система імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує процес приготування еспресо та напоїв на його основі.


37890 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15499
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавомашини JURA ENA 4 (EA).pdf

Специфікація JURA ENA 4 nordic white (EA).pdfТехнічні характеристики

Свіжий помел та максимальна свіжість

Найкращий смак кави завдяки передовій системі інтелектуальної екстракції P.E.P.® Повна свобода програмування напою.Швидкість

Кавомолка AromaG3, яка працює вдвічі швидше для максимальної якості помелу.Простота

Насолоджуйтесь одним натисканням кнопки за рахунок простого управління та вибору запрограмованих рецептів.Прекрасне у малому

ENA 4, модель невеликих розмірів:

ширина – 27,1 см, висота – 32,3 см, глибина – 44,5 см

Для неї скрізь легко знайдеться місце. Дизайн кавомашини надихає. Full Metropolitan Black, це елегантність та стиль у їхньому чистому прояві.

Огранений резервуара для води – досконалий акцент.Підтримка в відео

Заміна фільтра

Завдяки вбудованому RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, що стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли поглинальна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною та інтегрується в систему.
Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині (декальцинація)

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте лише засоби для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA. Вони дбайливо очистять Вашу кавомашину від вапняних відкладень солей і, тим самим, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини від кавових масел

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте лише засоби для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.

Серія
ENA
Колір
Білий
Управління
Кнопкове