Популярність, визнання та довіра Останнє покоління кавомашини E8, в усіх відношеннях відповідає високим вимогам і очікуванням, які покладаються на нову версію найуспішнішої моделі автоматичної кавомашини компанії JURA. Вона підкуповує чудовою якістю кави та максимально простим принципом управління та приваблює сучасним лаконічним дизайном. Завдяки найсучаснішим технологіям вона пропонує одним натисканням кнопки приготувати 17 класичних та оригінальних кавових напоїв у найвищій якості, порівнянній з якістю у кавових барах. Звичайно ж, приготування завжди відбувається зі свіжомелених зерен завдяки кавомолці P.A.G.2 і завжди за ідеальних умов екстракції за рахунок високотехнологічної технології заварювання. Шлях до задоволення від кави прямий та інтуїтивний, тому що дисплей 3,5" з кнопками та великими символами гарантує максимально комфортне управління. Оснащена численними додатковими функціями преміального сегменту, E8 є вигідною інвестицією завдяки своїй довговічності.


59790 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15582
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавомашини JURA E8 platin (EC).pdf

Специфікація кавомашини JURA E8 platin (EC).pdf


Технічні характеристики


Проста у використанні

Завдяки великому 3,5-дюймовому дисплею, оточеному шістьма кнопками керування, навігація по меню кавомашини є надзвичайно простою. Користувач керується чіткими зображеннями та графікою, що робить багато опцій, доступних у E8, інтуїтивно зрозумілими у використанні. Налаштування всіх кавових напоїв та їх положення на екрані можна адаптувати відповідно до особистих уподобань, а назви напоїв можна відображати або приховувати. Відповідна інформація чітко відображається на екрані керування. Для простого обслуговування функція очищення молочної системи одним дотиком забезпечує ідеальну гігієну автоматично при натисканні кнопки.
Точне змелювання, насолода релаксацією

Ідеальна чашка кави вимагає найкращих інгредієнтів, приготованих саме так. Удосконалена кавомолка P.A.G.2 забезпечує ідеальне змелювання зерен щоразу. Налаштування кавомолки можна легко регулювати за допомогою перемикача ергономічної форми. Між приготуваннями кавомолка залишається в режимі спокою. Це максимізує термін служби кавомолки, забезпечуючи незмінно чудовий смак. 3D Заварювальний блок восьмого покоління забезпечує ідеальні умови заварювання та максимальний смак. Завдяки цьому нова E8 готує чудову ароматну каву протягом усього терміну служби.Гармонійний, сучасний дизайн

Щоразу, коли JURA оновлює продукт, особлива увага приділяється візуальному дизайну. Миттєво впізнаваний дизайн E8 є результатом уваги до всіх деталей, використання високоякісних матеріалів і неперевершеної майстерності. Завдяки своїм гармонійно симетричним лініям E8 має елегантний сучасний вигляд. Чисті, прості форми зі смаком розставленими акцентами надають їй впізнавану структуру та характер. E8 розроблено, щоб виглядати свіжо та сучасно навіть через багато років.Кава в її різноманітті

E8 пропонує широкий вибір класичних і фірмових кавових напоїв, які вона готує із неперевершеною досконалістю. На вибір доступно 17 варіантів, що обираються одним натисканням кнопки. Від простої та класичної кави до кави з молочною пінкою. Усі напої можуть бути налаштовані відповідно до індивідуального смаку та бажаного розміру чашки. Найсучасніша технологія дозволяє отримати максимум аромату з кожної обсмаженої суміші зерен за оптимальних умов для неперевершеного смаку.


Підтримка в відео

Заміна фільтра

Завдяки вбудованому чіпу RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, що стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли поглинальна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною і автоматично занурюється в систему.


Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте лише таблетки для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA. Вони дбайливо очистять Вашу кавомашину від вапняних відкладень солей і, тим самим, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте лише таблетки для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.


Очищення системи приготування молока

Забезпечити бездоганну роботу та гігієнічність системи приготування молока в комбінованому дозаторі дуже просто: виконуйте її очищення щодня, якщо Ви користуєтеся функцією приготування молока. Це триватиме лише близько двох хвилин. Для цього використовуйте лише засіб для очищення системи приготування молока від компанії JURA. Він спеціально розроблений для очищення системи приготування молока.


Серія
E
Колір
Сріблястий, чорний
Управління
Кнопкове