Ось вона — ідеальна повнорозмірна кавомашина для тих, хто хоче зосередитися на головному: каві, приготованій до досконалості. E4 особливо підходить для приготування напоїв із чорної кави. Професійна кавомолка Aroma Grinder, заварний блок восьмого покоління і тривимірний процес заварювання допомагають створити насичений аромат. Кава завжди свіжомелена, не капсульована. На вибір пропонується три рівні інтенсивності. Інтуїтивно зрозумілий символьний дисплей, який дозволяє користувачеві вибрати потрібну опцію одним дотиком. Функції також включають приготування гарячої води. Як і у випадку з його функціями, E4 також урізаний до найнеобхіднішого, коли справа доходить до дизайну. Мінімалістські лінії, виконані з максимальною точністю, наголошують на найвищій якості.


39990 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15433
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавомашини JURA E4 (EA).pdf

Специфікація JURA E4 piano white (EA).pdf



Технічні характеристики



Простота в експлуатації

Максимум смаку, мінімум складності. Функції попереднього вибору дозволяють користувачеві визначити свої особисті уподобання, тому для приготування ідеальної чашки кави достатньо одного натискання кнопки. Нічого не може бути простішим.




Свіжомелена кава без капсул  

Відмінними рисами кавомолки Professional Aroma Grinder є збільшення аромату на 12,2%* та незмінно висока якість помелу протягом усього терміну служби. У поєднанні з блоком заварювання восьмого покоління і процесом заварювання 3D у чашці виходить справді чудова кава. E4 готує подвійні продукти за два цикли. Це призводить до максимального аромату, тому що користувач може скористатися всіма перевагами регульованого блоку заварювання від 5 до 16г меленої кави для обох чашок.




Гаряча вода за лічені секунди

Чи хочеш чаю для різноманітності? Без проблем. Просто поверніть перемикач, щоб розпочати приготування гарячої води, і в чашку миттєво наллється до 300 мл гарячої води.




Гармонійний дизайн 

E4 відображає характерний дизайн кавомашини JURA з чистими лініями та поверхнями. Мінімалістські лінії, виконані з максимальною точністю, наголошують на преміальній якості машини. Використання кольорів дотримується того ж мінімалістського підходу. У той час як весь корпус кавомашини виконаний в лаконічному кольорі Piano White, хромовані деталі додають акценти і доводять приготовану каву до досконалості.



Підтримка в відео

Заміна фільтра

Завдяки вбудованому RFID (радіочастотній ідентифікації) фільтр CLARIS Smart безперервно збирає інформацію, що стосується використання фільтра, і видає повідомлення, коли поглинальна здатність фільтра вичерпана. CLARIS Smart автоматично розпізнається кавомашиною та інтегрується в систему.




Видалення вапняних відкладень солей у кавомашині (декальцинація)

Вапняні відкладення солей — головні вороги будь-якої побутової техніки, для роботи якої потрібна вода. Для цього використовуйте лише засоби для видалення вапняних відкладень солей від компанії JURA. Вони дбайливо очистять Вашу кавомашину від вапняних відкладень солей і, тим самим, продовжать термін її служби.


Очищення кавомашини від кавових масел

Очищення продовжує термін служби Вашої кавомашини та забезпечує бездоганну якість кави. Для цього використовуйте лише засоби для очищення від компанії JURA. Вони спеціально розроблені для програми очищення.



Оптимальне використання вашої E4

Дізнайтеся тут, як оптимально використовувати та доглядати за своєю E4. Це гарантує гігієну повністю автоматичної кавомашини та завжди ідеальне задоволення від кави.

Серія
E
Колір
Білий
Управління
Кнопкове