Скрізь, де працівники, клієнти та відвідувачі можуть випити чашечку смачної кави, панує сприятлива атмосфера, адже кава допомагає створити комфортну обстановку для успішного спілкування та досягнення цільових результатів. WE8 – ідеальний вибір для тих, хто цінує естетичність, багатогранність та неперевершеність у приготуванні кавових напоїв. Бункер для води об'ємом 3 л, контейнер для кавових зерен, який вміщує в собі 500 грамів кавових зерен, і контейнер для кавових відходів, який вміщує в себе 25 порцій кавових відходів, роблять елегантну професійну кавомашину, яка ідеально підходить для використання там, де щодня готується біля 30 порцій кавових напоїв. Інноваційні технології кардинально покращують якість приготування кавових напоїв. Функція One Touch дозволяє одним натисканням кнопки приготувати такі модні кавові напої, як лате макіато, флет уайт або капучіно. Розташовані на передній панелі кнопки та сучасний РК-дисплей з активною матрицею забезпечують неймовірно просте керування навіть недосвідчених користувачів.


82500 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15420
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?


Технічні характеристики


Насадка для приготування дрібної пористої піниG2

Нова насадка для приготування дрібної пористої піни G2 виготовлена з високоякісних матеріалів і може служити зразком для наслідування на візуальному і тактильному рівні. Розроблена спеціально для приготування кавових напоїв з молочною піною, вона незмінно прикрашає капучино та інші схожі напої дрібнопористою піною найвищої якості.


Для любителів кавових напоїв

Успішна офісна кавомашина була знову вдосконалена. Тепер WE8 може приготувати 16 різних напоїв одним натисканням кнопки. Підкуповуючими новинками є еспресо макіато, еспресо допіо, спеціальна кава, а також вода для зеленого чаю, які можна приготувати одним натисканням кнопки.


Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв

Професійна кавомолка Aroma гарантує на 12,2% більше аромату і незмінно високу якість розмелювання протягом усього терміну служби. Удосконалена геометрична форма кавомолки дозволяє досягти оптимальної кривої помелу. А це означає – збільшення частки дрібних частинок у розмеленій каві забезпечує ідеальне розкриття смаку.

*Професійна кавомолка Aroma у порівнянні зі звичайними кавомолками


Індивідуальність відповідно до Ваших вимог

У кожній ситуації висуваються свої вимоги, тому кавомашина WE8 пропонує численні можливості індивідуального програмування. Так, кількість меленої кави і води можна налаштувати відповідно до індивідуальних смакових уподобань і розмірів чашок. Також можна заблокувати певні кавові напої і запрограмувати замість них ти, яким користувач надає перевагу. Крім того, за бажанням можна використовувати різні режими, які дозволяють змінювати заздалегідь налаштовані параметри або обсяги чашок, що використовуються тільки після натискання певної комбінації кнопок.