Класичні кавові напої на робочому місці Скрізь, де працівники, клієнти та відвідувачі можуть випити чашечку смачної кави, панує сприятлива атмосфера, адже кава допомагає створити комфортну обстановку для успішного спілкування та досягнення цільових результатів. Кава стимулює мислення та активізує творчі здібності. І тому без неї неможливо уявити жодне робоче місце. Нова кавомашина WE6 віртуозно володіє всіма принципами приготування класичних кавових напоїв: від ристрето до еспресо і кави з молоком.


59790 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15417
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?


Технічні характеристики


Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв

Професійна кавомолка Aroma гарантує на 12,2% більше аромату і незмінно високу якість розмелювання протягом усього терміну служби. Удосконалена геометрична форма кавомолки дозволяє досягти оптимальної кривої помелу. А це означає – збільшення частки дрібних частинок у розмеленій каві забезпечує ідеальне розкриття смаку.

*Професійна кавомолка Aroma у порівнянні зі звичайними кавомолками


Гарантія гігієнічності із сертифікацією TÜV

Чистота та гігієна – це найважливіше для серйозних компаній. Тому інтегровані програми промивання та очищення в поєднанні із засобами для очищення, спеціально розробленими для кавомашини від компанії JURA, забезпечують бездоганну гігієну одним натисканням кнопки – і це відзначено навіть сертифікатом TÜV Rheinland, що робить кавомашину WE6 відмінним вибором навіть для компаній з концепцією HACCP*.

* Концепція аналізу ризиків та критичних контрольних точокІндивідуальність відповідно до Ваших вимог

У кожній ситуації висуваються свої вимоги, тому кавамашина WE6 пропонує численні можливості індивідуального програмування. Так, кількість меленої кави і води можна налаштувати відповідно до індивідуальних смакових уподобань і розмірів чашок. Також можна заблокувати певні кавові напої і запрограмувати замість них віддані перевагу користувачам. Крім того, за бажанням можна використовувати різні режими, які дозволяють змінювати заздалегідь налаштовані параметри або обсяги чашок, що використовуються тільки після натискання певної комбінації кнопок. Такі режими унеможливлюють помилкове управління.