Ідеальна кавоварка на одну чашку для всіх, хто любить каву, цінує хорошу якість і дбає про її вплив на навколишнє середовище. Інноваційна кавоварка, наразі єдина у своєму роді, ONO є справжнім витвором, який створює справді унікальні моменти задоволення. Відкрийте для себе ONO і миттєво станьте власним бариста.


19890 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15505
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?

Керівництво з експлуатаціі кавоварки JURA ONO Coffee Black (EA).pdf

Специфікація JURA ONO Coffee Black (EA).pdf


Технічні характеристики

Не з капсул

Використання свіжозмелених зерен означає, що ви маєте повну свободу вибору типу кави для кожної чашки. Це дає вам свободу відкривати нові смаки, створювати власні суміші та підтримувати важливі для вас бренди – наприклад, певні плантації Fairtrade або місцеві жаровні. Оскільки ONO не використовує капсули чи прокладки, вона також уникає непотрібних відходів упаковки. Кавова гуща – це 100% натуральний продукт, який можна компостувати або використовувати як добриво.Ваш власний момент бариста

Відчуйте насолоду від вишуканої кави всіма своїми почуттями, навіть коли вона готується: аромат свіжозмелених зерен, тактильний контакт із рукояткою та важелем, звук видобутку кави, унікальний смак чудового результату та винятковий дизайн цієї інноваційної кавомашини. Щоразу, коли ви готуєте чашку кави, ви можете насолоджуватися всім процесом, вашим власним моментом бариста, який святкує процес приготування кави та виражає радість у вишуканому смаку.Ідеальна кава

Завдяки найсучаснішій технології заварювання від JURA ONO пропонує незмінно високу якість кави та еспресо для вишуканої чашки кави щоразу. Ви можете встановити інтенсивність для кожної чашки та навіть варіювати тип кави, який використовується кожного разу, як вам більше подобається. Це ідеальний варіант для тих, хто любить насолоджуватися справді винятковим моментом, експериментуючи з різними сортами кави. ONO спеціалізується виключно на фірмових сортах чорної кави: еспресо та чорній каві, звареній досконалістю.Рекомендований аксесуар (опціонально)

ONO використовує мелену каву, а це означає, що ідеальним аксесуаром є нова кавомолка P.A.G. преміум-класу з сімома регульованими рівнями помелу.

Детальніше