Надійне професійне обладнання, яке підготує окріп для заварювання чорної кави або чаю. Для любителів чорної кави, для тих, хто готує цей напій у професійному кавнику та хто використовує два різні температурні режими для заварювання чаю, модель X6 продемонструє свої переваги повною мірою. Незмінно ідеальний результат розмелювання кави та посилення аромату на 12,2 %* гарантує інноваційна технологія: професійна кавомолка Aroma. Проста та зрозуміла концепція управління особливо ефективна при експлуатації машини робітником або гостями. У моделі X6 всі варіанти кавових напоїв відображаються на екрані, ну і, звичайно, їх можна поміняти. Завдяки великому бункеру для води та міцному змінному комплекту для подачі свіжої води модель X6 відмінно підходить як для кейтерінгу, так і для постійного використання в будь-яких приміщеннях. *Професійна кавомолка Aroma у порівнянні зі звичайними кавомолками


97890 
  • Бренд: JURA
  • Артикул: 15416
  • Доставка: 

Детальніше


ЗНАЙШЛИ КАВОМАШИНУ JURA ДЕШЕВШЕ?


Технічні характеристики


Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв

Професійна кавомолка Aroma гарантує на 12,2% більше аромату і незмінно високу якість розмелювання протягом усього терміну служби. Удосконалена геометрична форма кавомолки дозволяє досягти оптимальної кривої помелу. А це означає – збільшення частки дрібних частинок у розмеленій каві забезпечує ідеальне розкриття смаку.

Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким часом приготування, гарантуючи феєрверк смаку при дегустації наших ристрето та еспресо.

Всі елементи керування моделі X6 зручно розташовані на передній панелі і чітко видно. Навіть поповнювати бункер для води та контейнер для кавових зерен можна з фронтального боку. Бункер для води та контейнер для кавових зерен у стандартній комплектації оснащені механізмом блокування, який захищає їх від зовнішніх впливів. Піддон для збирання залишкової води та контейнер для кавових відходів відрізняються своєю продуманою ергономічною конструкцією, вони легко знімаються однією рукою, завдяки чому їх можна дуже просто та швидко почистити.

Проста та зрозуміла концепція управління продемонстрована в елементах управління. Завдяки великоформатному кольоровому дисплею діагоналлю 2,8 дюйма та великим, зрозуміло розташованим кнопкам приготування навіть новачки зможуть легко зробити собі каву. Кнопки («Приготування» та «Обслуговування») за бажання можна заблокувати, щоб запобігти виконанню помилкових операцій, небажаному перепрограмуванню або випадковому спрацюванню кавомашини під час процесу очищення.


Гарантія гігієнічності із сертифікацією TÜV

Нова модель X6 проста як в експлуатації, так і у догляді. Інтегровані програми промивання та очищення у поєднанні з оригінальними засобами для обслуговування від компанії JURA гарантують сертифіковану TÜV гігієнічність та чистоту кофемашин.


Індивідуальність відповідно до Ваших вимог

Можливості професійних автоматичних кофемашин можуть розширюватися за допомогою спеціально підібраних приставних пристроїв від компанії JURA, таких як вузол подачі свіжої води, підігрівач чашок або розрахункова система, розроблені на базі моделі X6 з урахуванням певних потреб для різних комплексних рішень.